Határon-túli Testvérlovarda Program

Egyéb, Hírek

Határon-túli Testvérlovarda Pályázat

2021-től a Magyar Lovas Szövetség Szabadidőlovas Szakága meghirdeti Testvérlovarda Programját. Ebben részt vehetnek a hivatalosan bejegyzett, azaz MLSZ-i tagsággal rendelkező lovardák, melyek határainkon túli lovardákkal hoznának létre együttműködést. A kezdeményezés célja a lovas kapcsolatok határokon túli kiterjesztése, lovas barátságok erősítése.

Előzetesen és a megvalósulást követően is;

Szöveges beszámolót várunk, utólag képekkel is alátámasztva, hogy példaképpen megoszthassuk oldalainkon.

A támogatás mértéke

Lehet 100 000Ft, mely évente egy alkalommal igényelhető és utólagosan kerül kifizetésre.

Az együttműködés

Az együttműködésre számtalan példa létezhet, a járványügyi intézkedéseknek, szigorításoknak megfelelően. Hosszú távon gondolkodhatunk edzőtáborokban, cserediák programban, levelezőtársak kialakításában, versenyben, edzői továbbképzések szervezésében, de bármilyen egyéni, kreatív ötletet örömmel veszünk.

Érdeklődés esetén várjuk a magyarországi lovardák/ egyesületek jelentkezését!

Jelentkezés

A szakági honlapon – https://szabadidolovas.lovasszovetseg.hu/ –, a dokumentumok / pályázati űrlapok menüpontban található „PÁLYÁZATI ŰRLAP (Testvér-lovarda)” nevű űrlap kitöltésével történik, melyet a ferenci.richard@gmail.com címre kell elküldeni!

Csilló Rita

Elnök